in

Miech BMW X6 E71 – zawieszenie pneumatyczne

bmw x6 e71BMW X6 E71 to świetny crossover, przystosowany do dynamicznej i szybkiej jazdy. Posiada pneumatyczne zawieszenie, które doskonale sprawdza się na drogach. Innowacyjny miech BMW X6 E71 to idealne rozwiązanie, dla tych, którzy cenią najwyższy komfort jazdy i pokonują długie trasy. Samochód skierowany do osób ceniących wygodę i klasykę, a zarazem sportowy styl jazdy.

Miech zawieszenia pneumatycznego

Miech zawieszenia pneumatycznego występuje w samochodach posiadających ten rodzaj zawieszenia. Zawieszenie to jest o tyle lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne, gdyż poprawia parametry trakcyjne samochodu. Jazda odbywa się o wiele płynniej, szczególnie jeśli chodzi o zakręty. Następuje także znacząca redukcja drgań i wstrząsów, powstałym podczas jazdy. Miech zawieszenia pneumatycznego odpowiada za powietrze, znajdujące się w przedniej poduszce powietrznej samochodu. Jak wiadomo, sprawne poduszki powietrze są niezwykle istotne, gdyż pozwalają uchronić się przed negatywnymi skutkami wypadku samochodowego. Chronią przed zmiażdżeniem lub złamaniem kończyn oraz wypadnięciem z samochodu.

Objawy awarii miechów zawieszenia

Niestety, jak wiadomo użytkując samochód, także BMW X6 E71, musimy przygotować się na to, że części po czasie się zużywają. Dzieje się tak także w przypadku miechów zawieszenia pneumatycznego. Jeżeli samochód ma problemy z poduszką powietrzną lub zauważamy, że świeci kontrolka ABS, być może być to pierwsza oznaka awarii miecha. Do zepsucia miecha, dochodzi głównie wtedy, gdy guma w urządzeniu zaczyna się przecierać i przepuszczać coraz więcej powietrza do wewnątrz. Niestety, jeżeli nie wymienimy miecha zawieszenia pneumatycznego w odpowiednim czasie, będzie skutkowało to “obniżeniem” samochodu, gorszym stylem jazdy, a w efekcie może doprowadzić do kosztownej naprawy całego układu zawieszenia w naszym samochodzie. Wymiana samego miecha zawieszenia pneumatycznego bardzo często również jest dosyć droga. Wielu kierowców decyduje się na zakup wysokiej klasy zamienników.

Miech BMW X6 E71

Miech BMW X6 E71Miech wykorzystywany w samochodach BMW X6 E71 jest wykonany niezwykle precyzyjnie. Guma dokładnie przylega do części, dzięki temu możemy cieszyć się przez długie lata poprawną pracą naszej poduszki powietrznej. Miech BMW X6 E71 został zaprojektowany specjalnie z myślą o tym sporym crossoverze oraz jest dedykowany do pneumatycznego zawieszenia. Miech ten jest o wiele bardziej wytrzymały niż ten występujący w standardowych zawieszeniach, dzięki niemu jazda na SUVie BMW jest płynna. Samochód jeździ dynamicznie, nawet po trasach niekoniecznie przystosowanych do klasycznych modeli samochodów. Miech BMW X6 E71 wraz z innowacyjnym zawieszeniem pneumatycznym, pozwala wykonać aż do 500 tys km praktycznie bezawaryjnie. Jest to imponujący wynik, biorąc pod uwagę, fakt, że zwykłe zawieszenie, a także miechy są do wymiany już po około 200 tys km.

Zobacze gdzie w Warszawie można wypożyczyć luksusowe samochody: https://wypozyczalniasamochodowwwarszawie.pl/samochody/samochody-luksusowe/

 

 

 

 

[Głosów:6    Średnia:4/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Fotelik samochodowy

Fotelik samochodowy

Zmiana opon

Zmiana opon – obowiązek każdego kierowcy