in

Samochód miejski do 5 tys

Dla wielu młodych osób zdanie egzaminu na prawo jazdy to droga do upragnionej wolności i niezależności, jakie daje możliwość poruszania się własnym autem. Jednak taki samochód trzeba najpierw kupić, a w wieku 18 lat może być ciężko o zgromadzenie większych środków. Czy można kupić tani i dobry samochód? Jasne, że tak! Będzie to jednak raczej małe auto miejskie w wieku nawet 20 lat.

Auto miejskie do 5 tys

Odpowiednim budżetem na zakup małego, prostego auta do jazdy po mieście będzie nawet 5000 złotych. W tej cenie bez problemu dostaniemy egzemplarz z małym silnikiem (jest to zaleta jeśli faktycznie nie wyjeżdżamy w trasy, głównie ze względu na mniejsze spalanie), sprawną klimatyzacją i raczej wolny od poważnych usterek. Większość modeli z tego segmentu zaoferuje nam silnik o pojemności 1-1,4 L.

Jakie auto miejskie do 5 tys warto wybrać? W tym budżecie zdecydowanie najlepszym wyjściem może być uważany za bezawaryjnego Yaris pierwszej generacji. Warto jednak także zainteresować się chociażby Volkswagenem Polo III czy Corsą C. Ciekawą opcją będzie pierwsza Skoda Fabia, a fani francuskiej motoryzacji zdołają znaleźć ciekawy egzemplarz Renault Clio drugiej generacji.

Czy auto miejskie do 5 tys to dobry wybór?

Jest to oczywiście kwestia mocno sporna. Jeśli jednak nasze wymagania wobec samochodu to „zawiezienie z miejsca A do miejsca B na dystansie 10 km”, taki budżet wystarczy na małe, oszczędne i po prostu całkiem przyzwoite autko

[Głosów:6    Średnia:3.2/5]

2 Comments

Leave a Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kiedy wymienić wycieraczki w aucie?

Kiedy wymienić wycieraczki w aucie?

Internetowe sklepy zoologiczne

Internetowe sklepy zoologiczne