Wynajem samochodów – Gdańsk Dworzec PKP

0
598
Wynajem samochodów - Gdańsk Dworzec PKP

Jeśli planujesz podróż do Gdańska, biznesową lub typowo turystyczną, warto jest zapoznać sięz ofertą lokalnych wypożyczalni samochodów. Jest to bowiem najlepszy sposób na bezproblemowe poruszanie się po mieście bez żadnych ograniczeń. Tym bardziej, że wynajem krótkoterminowy nie jest zbyt drogi, a auta naprawdę komfortowe.

Najlepsza wypożyczalnia samochodów w Gdańsku

Najlepsza wypożyczalnia samochodów w GdańskuNa tle konkurencji szczególnie wyróżnia się wypożyczalnia Rent ME Car. Dysponuje ona nowoczesną flotą komfortowych pojazdów oraz posiada niezwykle atrakcyjną ofertę cenową. W Rent ME Car możemy wynająć samochód z segmentów A,B,C oraz PREMIUM. W żadnym przypadku nie będziemy musieli wpłacać kaucji. Spora niespodzianką jest też fakt, że niektóre samochody zostały wyposażone w instalację LPG. Dzięki temu koszt przejechania po Gdańsku 100 kilometrów może się zamknąć już w 12 zł. Brak kaucji, niski koszt eksploatacji oraz niewielka opłata za wynajem sprawiają, ze oferta wypożyczalni Rent ME Car jest bezkonkurencyjna an rynku.

Wypożycz auto tam gdzie chcesz

Rent ME Car oferuje wynajem samochodów w Gdańsku na Dworcu PKP, wraz z dowiezieniem samochodu pod sam dworzec w umówionym czasie. Podobnie pracownik wypożyczalni jest w stanie podstawić wypożyczane auto pod lotnisko. Jest to niewątpliwie duże udogodnienie dla osoby wynajmującej auto, tym bardziej że opcja ta jest darmowa.

Samochody dostępne w wypożyczalni

W Rent ME Car możemy wypożyczyć popularne miejskie auta takie jak Skody CitiGo. Oprócz tego flota zaopatrzona jest w popularne auta z segmentu B i C, takie jak Skoda Octavia czy popularny Fiat Tipo. Jeśli zaś chcemy trochę zaszaleć to możemy sięgnąć po auto z segmentu PREMIUM, czyli niesamowitego Forda Mustanga GT. Jazda takim autem po Gdańsku z pewnością przysporzy nam wielu wrażeń.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj