Zwiększ bezpieczeństwo jazdy dzięki wycieraczkom marki Bosch

0
48
Zwiększ bezpieczeństwo jazdy dzięki wycieraczkom marki Bosch

Sucha nawierzchnia i dobra widoczność to najlepsze warunki pogodowe, w jakich kierowcy lubią podróżować. Niestety, nie zawsze mają to szczęście. Dlatego, gdy aura nie rozpieszcza, trzeba postawić na detale – w tym przypadku wycieraczki Bosch, o których jakości przekonało się już wielu zadowolonych użytkowników.

Inwestycja w jakość i sprawdzone technologie

Nie trzeba być wybitnym ekspertem, aby wiedzieć, że sprawne i dobrze działające wycieraczki są nadrzędnym elementem wyposażenia auta, wpływającym na bezpieczeństwo jazdy. Dużą rolę odgrywa jakość zastosowanych materiałów, a także nowoczesna technologia, dzięki której nawet w trudnych warunkach atmosferycznych zachowamy odpowiednią widoczność. Wycieraczki Bosch na tym polu nie mają sobie równych. To bowiem wiodący producent akcesoriów samochodowych, dla którego nie bez znaczenia jest bezpieczeństwo kierowcy oraz pasażerów. Słynące z wysokiej jakości, niezawodności, ale również nie najniższej ceny pióra są w stanie wytrzymać nawet do trzech razy dłużej niż tańsze zamienniki. Wniosek? Ich zakup jest zatem lepszą inwestycją niż zaopatrywanie się w tanie, kiepskiej jakości komplety, o których „skuteczności” można byłoby dyskutować godzinami. Nie wspominając już o sprawdzonych technologiach, które w przypadku wycieraczek Bosch nie uznają żadnych kompromisów.

Bezprzegubowe wycieraczki Bosch Aerotwin

Firma Bosch jest pionierem w dziedzinie bezprzegubowych wycieraczek. Jako pierwsza wprowadziła je do swojej oferty, aby potem inni producenci mogli skopiować pomysł jej konstrukcji. Ta innowacyjna technologia opiera się na zastąpieniu plastycznym korpusem wszystkich nieefektywnych podzespołów i zapewnieniu maksymalnego przylegania do szyby. Wygięta szyna stabilizująca Evodium bierze odpowiedzialność za zachowanie właściwej sztywności, z kolei dwa rodzaje zastosowanych do produkcji gum odpowiadają za precyzyjne czyszczenie z opadów i zabrudzeń. Cechą szczególną wycieraczek Bosch Aerotwin jest zastosowany spojler, który obejmując całą powierzchnię chroni przed przedostawaniem się powietrza – nawet przy dużych prędkościach. Co ważne, pasują do wielu modeli samochodów. I to nie tylko nowych, ale wyprodukowanych nawet kilkanaście lat temu.

Różnorodna oferta

Wykonane z najnowocześniejszych materiałów wycieraczki Bosch stanowią gwarancję trwałości i niezawodności. A ich nieskomplikowany montaż i konserwacja, dzięki systemowi Quick Clip nie przysporzy trudności – nawet mało wprawionej w tym temacie osobie. Dostępne w wielu opcjach rozmiarowych do wyboru, w wariancie na przód, jak i tył zyskają zaufanie wielu kierowców, którzy nie zamienią ich na żadne inne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj