in

Busy do Anglii – dlaczego warto z nich skorzystać?

Wielka Brytania to państwo, do którego każdego roku wyjeżdżają setki tysięcy Polaków. Ich podróże mają głównie charakter zarobkowy, chociaż nie brakuje również osób, które wyjeżdżają w celach turystycznych. Anglia jest oddalona od Polski o około 1500 kilometrów, jednak główną przeszkodą jest Kanał La Manche. Na szczęście obecnie przewozy do Anglii umożliwiają pokonanie kanału na kilka sposobów.

Czy warto skorzystać z busów do Anglii?

Zapotrzebowanie na przewóz osób i rzeczy do Anglii jest spore, dlatego też na rynku jest wielu przewoźników. Busy do Anglii odjeżdżają z wielu Polskich miast – oferują przejazd bez zbędnych postojów i przystanków, dzięki czemu można maksymalnie skrócić czas podróży. Co ważne, rozkłady jazdy są tworzone w taki sposób, by umożliwić zainteresowanym przejazd kilka dni w każdym tygodniu. Busy z Polski do Anglii oferują przejazd w konkurencyjnej cenie – taka podróż opłaca się znacznie bardziej niż lot samolotem. Im więcej podróży w miesiącu, tym niższa są ceny przejazdów. Do tego pasażerowie nie muszą odbywać uciążliwej odprawy – po prostu wsiadają w busy do Anglii i mogą w spokoju rozpocząć podróż.

Sprawdź ofertę przewozów do Anglii na stronie: http://comfort-bus.pl/

Jak długo busy jadą do Anglii?

Busy Polska Anglia wbrew pozorom nie jadą zbyt długo, a do tego trasę realizują zwykle w nocy. Zazwyczaj podróż trwa 15-18 godzin w zależności od miejsca, z którego bus rusza oraz do którego ma dojechać. Przewoźnik może pokonać trasę Eurotunelem pod Kanałem La Manche lub skorzystać z promu. Jest to dodatkowe urozmaicenie podróży.

Przewóz paczek

Warto pokreślić, że przy pomocy przewoźnika można wysłać paczki do Anglii. Są one przewożone innymi kursami niż pasażerowie – gwarantują, że paczki dotrą szybko i bezpiecznie pod wskazany adres. Wiele osób wykorzystuje przewoźników komercyjnych, ponieważ oferują oni niższe ceny niż popularne firmy kurierskie czy nawet Poczta Polska. W szczególności dotyczy to przesyłek o większych gabarytach.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zawieszenie pneumatyczne - Jak działa zawieszenie pneumatyczne?

Zawieszenie pneumatyczne – Jak działa zawieszenie pneumatyczne?

Tanie busy do Szwajcarii

Tanie busy do Szwajcarii