in

Nowa generacja – Toyota Yaris 2020

Toyota Yaris znana jest znana przede wszystkim jako wygodny samochód miejski. Jej najnowsza, już czwarta generacja jest kolejnym modelem tego pojazdu. Warto bliżej przyjrzeć się temu samochodowi.

 

Nowa Toyota Yaris 2020

Tak naprawdę produkcja tego modelu rozpoczęła się dopiero w lipcu, jednak już dzisiaj wzbudza ogromne zainteresowanie wśród klientów. Co przede wszystkim warto wiedzieć o tym pojeździe? Przede wszystkim ten model samochodu posiada dwa rodzaje silników, a mianowicie:

  • hybrydowy,
  • benzynowy.

Oczywiście w oby przypadkach samochód posiada przedni napęd. W tych pojazdach kierowca nie znajdzie już wysokoprężnych silników. Produkcja takich samochodów to ogromny krok w przyszłość, gdyż pokazuje ona, że technologia hybrydowa staje się coraz bardziej popularna, co pozytywnie wpłynie na środowisko. Jeśli chodzi o wygląd nowej Toyoty Yaris to nie można tu stwierdzić, że zaszła w niej radykalna zmiana. Oczywiście pojazd różni się od poprzedników, to fakt, ale jednak nie tak bardzo. Przede wszystkim model ten najczęściej spotykany jest w wersji 5-drzwiowej jako hatchback. Oczywiście jak wszędzie tak i tutaj jest wyjątek. Mała ilość pojazdów tego modelu to 3-drzwiowe samochody, które posiadają 261-konny silnik i w dodatku mają na cztery koła. To naprawdę potrafi zrobić wrażenie.

Bezpieczeństwo w pojeździe

Samochód ten był projektowany głównie z myślą o zwiększeniu poczucia bezpieczeństwa podczas jazdy. I zdecydowanie projektantom udało się osiągnąć ten cel. Nowa Toyota Yaris 2020 stała się najbezpieczniejszym pojazdem miejskim. A stało się to dzięki nowoczesnym systemom bezpieczeństwa. Jeden z nich odpowiada za utrzymanie pojazdu na właściwym pasie ruchu, a drugi kontroluje prędkość. Zamontowane zostały również centralne poduszki powietrzne, które chronią pasażerów podczas bocznego zderzenia. Jeśli chodzi o wyposażenie auta, to jest ono zależne od końcowe ceny pojazdu. Na pewno znaleźć w nim możemy klimatyzację automatyczną, jak i manualną, radio i cały zestaw głośników, systemy bezpieczeństwa, poduszki powietrzne czy najróżniejsze czujniki. Wyposażenie w głównej mierze zależy również od rodzaju silnika pojazdu.

Nowa Toyota Yaris 2020http://www.pewnyautomobil.pl/nowa-toyota-yaris-2020-komfort-i-styl –  to absolutna nowość na ryku motoryzacyjnym, która posiada ciekawą opinię. Przede wszystkim komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy. To elementy, które zostały udoskonalone w tym pojeździe. O dokładne ceny pojazdu należy dopytywać w salonach Toyoty, jednak cena wyjściowa rozpoczyna się już od 58 tysięcy złotych, oczywiście jeśli chodzi o silnik benzynowy.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Busy do Holandii - dlaczego warto?

Busy do Holandii – dlaczego warto?

Wielowymiarowe dbanie o włosy

Wielowymiarowe dbanie o włosy