in

Nieśmiertelniki jako identyfikatory z ważnymi danymi – idealne na prezent dla kierowców i dzieci

Nieśmiertelniki większości osób kojarzą się przede wszystkim z wojskiem. Faktycznie, wykorzystywane są one jako podstawowy system identyfikacyjny przez żołnierzy już od wielu lat, ale można znaleźć dla nich codzienne zastosowanie również na własnym podwórku. Doskonałym sposobem na zwiększenie bezpieczeństwa swoich dzieci jest wybicie dla nich oryginalnych nieśmiertelników. W Polsce tylko jedna firma – Engrave.pl oferuje nieśmiertelniki z możliwością wykorzystania polskich znaków.

Najlepszy wybór nieśmiertelników z polskimi znakami

Najlepszy wybór nieśmiertelników z polskimi znakamiWybierając dla dziecka nieśmiertelnik, można umieścić na nim najważniejsze dane, dzięki którym będzie można szybko zidentyfikować maluszka i pomóc mu w trudnej sytuacji. Na nieśmiertelnikach rodzice najczęściej umieszczają takie informacje, jak:

  • imię i nazwisko,
  • adres,
  • numer telefonu rodzica,
  • grupa krwi,
  • numer ubezpieczenia,
  • informacje o alergiach i uczuleniach.

Dzięki możliwości użycia polskich znaków w wybijanych słowach, dane są bardziej kompletne i wartościowe.

Nieśmiertelnik z polskimi znakami – sposób na identyfikację

W sytuacji kryzysowej, nieśmiertelnik może stanowić bardzo ważne źródło informacji dla służb, jak również innych osób, które pospieszą dziecku z pomocą. Również dla niego zapamiętanie tego typu informacji może stanowić trudność, a dzięki temu, że znajdują się na jego szyi, szybko będzie w stanie uzyskać pomoc i skontaktować się z najbliższymi. Poza tym, dla nastolatka nieśmiertelnik stanowi również ozdobę. Tego typu akcesoria pojawiają się stale na pokazach mody i w magazynach modowych.

Wysokiej jakości nieśmiertelniki z polskimi znakami od Engrave.pl

Poszukując nieśmiertelników wysokiej jakości, oryginalnych i trwałych, warto zapoznać się właśnie z ofertą Engrave.pl. Można tam znaleźć szeroki wybór kolorowych gumek, które zabezpieczają nieśmiertelniki i wygłuszają je. Same blaszki wybijane są na oryginalnej maszynie US Army, która została dostosowana do potrzeb polskich znaków literowych.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Jak pozbyć się starego samochodu?

Jak pozbyć się starego samochodu?

Jak wypożyczyć samochód w Warszawie

Jak wypożyczyć samochód w Warszawie