in

Czy obstawianie wiąże się jedynie z typowaniem wyników spotkań?

Użytkownicy, którzy decydują się na obstawianie meczy, wiążą je tylko z typowaniem konkretnych wyników, bądź ze stawianiem na konkretny rezultat, bądź trzydrogowo 1X2. Legalni bukmacherzy mają w swoich ofertach znacznie więcej typów, można obstawiać m.in. która z drużyn jako pierwsza zdobędzie bramkę, under/over, która z ekip wykona więcej rzutów rożnych, czy padnie samobój albo czerwona kartka, w końcu kto strzeli bramkę.

Jak typować konkretne zdarzenia, które będą miały miejsce w trakcie meczu? 

Po pierwsze należy przeprowadzić dogłębną analizę. W Bundeslidze prawie że pewnikiem jest, że Robert Lewandowski strzeli bramkę, dlatego wielu typerów, zamiast obstawiać zwycięstwo Bayernu np. przeciwko Arminii, VFL Bochum, czy VFL Wolfsburg woli zaznaczyć na kuponie, że maszyna, jaką jest RL 9, po raz kolejny odpali, notując bramkę. W historii często było jednak tak, że choć zespół nie należał do najmocniejszych, jednak posiadał w szeregach snajpera, który te bramki zdobywał.

Brescia oraz Piacenza nigdy tak naprawdę nie należały do elity Serie A, kluby miały jednak szczęście, że bramki seryjnie zdobywał dla nich Dario Hübner, podobnie rzecz się miała np. w przypadku Sergio Pelissiera i Chievo. Wielokrotnie można grać, że taki napastnik ustrzeli bramkę, wielu graczy, podkreśla, że ma satysfakcję, że nie postawiło pieniędzy na pewniaka, tylko na bramkostrzelnego napastnika ekipy słabszej, nie jest trudno przewidzieć bowiem, że Inter ogra Spezię, trudniej jest trafić, że napastnik tej stawianej na przegranej pozycji ekipy, zaliczy trafienie przeciwko faworytowi. 

Jak grać under/over? 

Wielu graczy, bawiących się w obstawianie meczy u legalnych bukmacherów po pewnym czasie zauważy, że niektórych meczach pada wiele bramek. W sezonie 2021/2022 takim zespołem, w którego meczach pada ogrom bramek, jest np. grająca w La Lidze Osasuna Pampeluna, jej wyniki są iście hokejowe. Oto jej wyniki: Mallorca kontra Osasuna 2:3, Osasuna kontra Betis 1:3, Osasuna kontra CF. Valencia 1:4. Niektóre zespoły są oszczędne zarówno w strzelaniu bramek, jak i w ich traceniu. Takim zespołem jest Villarreal, również występujący w La Lidze, zespół kierowany z ławki przez Unai Emery’ego, w ostatnich pięciu spotkaniach rozgrywanych w lidze odniósł aż trzy bezbramkowe remisy, przeciwko Realowi Madryt, Espanyolowi Barcelona i RCD Mallorca. Warto mieć jednak z tyłu głowy, że zawsze są odstępstwa od reguły, czasami takie drużyny również idą na wymianę ciosów, czego przykładem starcie Atletico kontra Villarreal, gdzie over wyniósł 3,5. 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przyczepy do maszyn rolniczych - zadbaj o zabezpieczenie ładunku

Przyczepy do maszyn rolniczych – zadbaj o zabezpieczenie ładunku

Dotacja z PUP na otwarcie działalności

Dotacja z PUP na otwarcie działalności