in

Pojazd zastępczy z polisy OC HDI

Stłuczka? Kolizja? Wypadek? – Nie martw się, nieodpłatnie zabezpieczymy pojazd zastępczy z polisy OC. Bez jakichkolwiek kosztów wynajmu, bez limitu kilometrów i z usługą door to door podstawimy auto zastępcze tej samej klasy w wybrane przez Ciebie miejsce. Nasz samochód zastępczy posiada pełen pakiet ubezpieczeń, co powoduje, że w wypadku jego uszkodzenia nie ponosisz kosztów z tytułu udziału własnego w szkodzie. Szeroki zakres polisy ubezpieczeniowej pozwala na wyjazd pojazdem zastępczym za granicę. Wszystkie przewidziane przez Ubezpieczyciela limity kilometrów holowania auta, zarówno w Polsce jak i za granicą są zagwarantowane.

Pojazd zastępczy z polisy OC HDI

Dzięki naszej ofercie wszystkie problemy związane z pracą, mobilnością, wyjazdami i wakacjami pozostaną rozwiązane. Skorzystaj z naszych usług a nieodpłatnie zapewnimy Ci komfort na wielu płaszczyznach. Oferowane przez nas pojazdy posiadają pełne wyposażenie dla danego segmentu samochodu. Dysponujemy szerokim wachlarzem pojazdów od klasy A do klasy D. Posiadamy też pojazdy typu SUV. Rodzaj, model i typ auta zastępczego przez nas oferowanego jest adekwatny do uszkodzony przez sprawcę Twego pojazdu.

Dodatkowe usługi

Samochód zastępczy z OC HDI to nie tylko komfort, wygoda i zagwarantowana mobilność. Ta oferta to przede wszystkim ustawowa gwarancja bezpłatnego pojazdu zastępczego na czas technologicznej naprawy Twojego auta uwzględniająca zamówienie i oczekiwanie na dostawę części zamiennych, przewidująca czas oględzin uszkodzonego pojazdu przez rzeczoznawcę mobilnego i otrzymanie przez serwis naprawczy oceny technicznej z jego strony a nawet zagwarantowany czas na kosmetykę i wydanie Twego pojazdu po naprawie.

Proces naprawy uszkodzonego pojazdu nie jest jak widać ani łatwy ani prosty. Szeroki pakiet czynności związany z uszkodzeniem pojazdu w wyniku szkody z OC sprawcy oraz procedura likwidacji tego typu szkód bez wątpienia nie należy do najłatwiejszych. Warto więc powierzyć to profesjonalistom i skorzystać z rozwiązania oferowanego przez HDI Asekuracja Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. w zakresie oferty samochodów zastępczych z OC HDI.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Eleganckie auto z charakterem - Hyundai i30 Fastback N

Eleganckie auto z charakterem – Hyundai i30 Fastback N

Jak lepiej zarządzać firmą?

Jak lepiej zarządzać firmą?