in

Stopki we wzory – konieczny przedmiot w każdej świątecznej paczce!

Czas świąteczny jest okresem, który kojarzy się z pięknymi ozdobami, choinką, rozmowami z bliskimi, a także prezentami, na które z utęsknieniem czekają przede wszystkim dzieci. Starszy pan w czerwonym ubraniu, wchodzący do domu przez komin to wizja, którą pamięta praktycznie każdy. Między innymi z tym wiązała się cała magia świąt. Jako dorośli ludzie, wiemy już, że Święty Mikołaj wyglądał zupełnie inaczej i zamieszkiwał inne obszary, niż Laponia. Nie chcemy jednak pozbawiać dzieci obrazu miłego starszego pana i często sami się za niego przebieramy lub próbujemy oszukać dzieci, że ta długo wyczekiwana osoba przemknęła właśnie koło domu saniami zaprzęgniętymi w renifery. Jako rodzice, zawsze staramy się dobrać prezenty w taki sposób, żeby pociechy były zadowolone. Pomocną i jednocześnie sprawiającą dzieciom przyjemność czynnością jest pisanie listu do Świętego Mikołaja. My, jako rodzice, możemy się dowiedzieć, czego pragnie nasza pociecha, a ona czerpie przyjemność z napisania kilku słów do tej magicznej osoby.

Jak wybierać prezenty?

Czas przed świętami przepełniony jest długimi godzinami spędzonymi w sklepach lub przy komputerze w poszukiwaniu idealnego prezentu. Wiele osób jako dodatek wkłada do paczki skarpety. Jest to idealny pomysł przede wszystkim ze względu na uniwersalność. Długie wełniane skarpety lub stopki we wzory mogą wywołać uśmiech na twarzy dziecka, a także osoby dorosłej. Obecnie dostępne są na rynku różnorodne skarpety, które można dopasować na przykład do zainteresowań osoby obdarowanej. Ktoś, kto uwielbia długie wędrówki po górach, może dostać skarpety przedstawiające obraz gór, a ktoś, kto kocha psy, może otrzymać skarpety przedstawiające wesołe psie mordki.

Co jest najważniejsze w święta?

Prezenty są miłym dodatkiem do świątecznego czasu i możliwością pokazania drugiej osobie, że o niej pamiętamy. Jednak warto zdawać sobie sprawę z tego, że nie jest to najważniejsze. Dużo istotniejszy jest czas spędzony z rodziną, rozmowy oraz miłość, którą pokazujemy innym. Prezenty natomiast mogą być miłym dodatkiem!

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Jak lepiej zarządzać firmą?

Jak lepiej zarządzać firmą?

Kalendarze planszowe - poprawa nastroju na każdy miesiąc!

Kalendarze planszowe – poprawa nastroju na każdy miesiąc!